Álláslehetőségek itt: Jászkisér, Jász-Nagykun-Szolnok

1-6 a(z) 6 állásból

Rendezés
Város
  • Jászkisér  6
Megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok  6
Foglalkozás
  • Karbantartó  2
  • Autóbuszvezető  1
  • Forgácsoló  1
  • Tehergépkocsi vezető  1
  • Traktorvezető  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Tehergépkocsi vezető

    Jászkisér, Jász-Nagykun-Szolnok

    Fuvarozási feladatok végzése 24 tonna teherbírású tehergépjármű szerelvénnyel a menetokmányok, fuvarlevelek vezetése a gépjármű forgalmi és műszaki üzembiztonsá

    Hirdetés jelentése
  • Általános karbantartó

    Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. A máv zrt. Leányvállalata. 1994. Évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel
    30+ nap ideje a topjob közül

    Munkakör: Általános karbantartó Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 250 000. 350 000 Állománycsoport: szakmunkás Foglalkoztatási jogviszony
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Traktorvezető

    Munkakör: Traktorvezető Elvárt gyakorlati idő: nincs Munkakör kiegészítése: (etetős-takarmányos) Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycsoport: sza
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Autóbuszvezető Jászkisér

    A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. A MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdaság

    Hirdetés jelentése
  • Forgácsoló

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: jászkisér