Álláslehetőségek itt: Heves megye

  • Gyakornok  26
  • Technikus  17
  • Folyamatmérnök  15
  • Karbantartó technikus  15
  • Gépkezelő  14
  • Karbantartó  13
  • Eladó  12
  • Értékesítő  11
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  11
Távolság
Cég
  • human centrum  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  31
Munkaidő
  • Részidős  3
  • Teljes idős  108
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  224
  • Esztergályos/marós

    PIKOPACK Zrt. Füzesabony, Heves

    Vajon mi a közös a konzerv kukorica, a tejszínhabos palack, a hajlakk és a légfrissítő között? A válasz: az alapanyag, amely az acél, és az újrahasznosíthatóság

    Hirdetés jelentése
  • Szakács - Gyöngyös

    Eatrend Korlátolt Felelősségű Gyöngyös, Heves

    Vállalatunk több mint 10 éve az egyik vezető közétkeztetési társaság az országban, s hisszük, hogy további sikereinket akkor tudjuk elérni, ha csapatunkat folya

    Hirdetés jelentése
  • Festő

    Mubea Aerostructures Zrt. Eger, Heves

    Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágunkhoz, melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. Képvisel. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti e

    Hirdetés jelentése
  • Minősített CO hegesztő

    MIAS Hungary Kft. Gyöngyös, Heves

    Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése; Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban; lemez vastagság 5 – 40 mm;, Elvárások: szakirányú

    Hirdetés jelentése
  • Tablettaüzemi technológus (16-2911)

    Humanfield Eger, Heves  +19 elhelyezkedések

    Tablettaüzemi technológus (16-2911) Innovatív, folyamatosan bővülő gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: FeladatokTermékfe
    6 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Szenior akvizítor

    Hatvan, Heves  +2 elhelyezkedések

    Téged keresünk ha, nagy gyakorlatod van ügyfelek megszerzésében, kezelésében és mindezt szívesen csinálod napi szinten, képes vagy nem csak kidolgozni egy akviz

    Hirdetés jelentése
  • Eladó

    Kovács Tüzép Kft. Heves, Heves

    Az újHáz Kovács Tüzép Kft hevesi telephelyén lévő Építők Áruházába keres eladó munkatársat JÓ KERESETI LEHETŐSÉGGEL. Vevők kiszolgálása, tanácsadás az alapválas

    Hirdetés jelentése
  • Élelmiszeripari üzemvezető (gyárigazgató)

    ASIAFOOD Kft. Verpelét, Heves

    A Paris Store, amely cégcsoport Franciaország vezető ázsiai termékekkel foglalkozó szakkereskedője, Eger melletti gyárába nyugdíjba vonulás miatt keres Élelmisz

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi ügyintéző

    MEDAQUA Kft. Parádsasvár, Heves

    A Medaqua Kft. Több mint 20 éve foglalkozik gyógy. És ásványvizek palackozásával és forgalmazásával. A termékeink palackozása parádsasvári palackozó üzemünkben

    Hirdetés jelentése
  • HR asszisztens

    JobScanner Hatvan, Heves

    Humán Centrum cégcsoport országos szinten HR szolgáltatásokkal segíti partnerei létszámgazdálkodását, mely magában foglalja a toborzás, kiválasztás, munkaügyi é

    Hirdetés jelentése
  • Gazdasági informatikus

    Worklife Hungary Kft. Eger, Heves  +19 elhelyezkedések

    Táplálékkiegészítők forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Gazdasági informatikusElvárások: Olyan Informatikus vé

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki csoportvezető

    új Eger, Heves

    A műszaki csoport munkájának irányítása, koordinálása. Az üzemegység műszaki dokumentációjának kezelése. Műszaki információk gyűjtése. Engedélyezési eljárásokba

    Hirdetés jelentése
  • Ehs technikus

    Linamar Gyöngyös Kft. Gyöngyös, Heves

    Munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása A divízió munkavédelmi tevékenységének teljes körű ellátása, fejlesztése Felelős a biztonságos

    Eger, Heves

    Heves megyei vízmű zrt. Közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és

    Hirdetés jelentése
  • Teremfőnök

    HOTEL ÓZON Kft. Gyöngyös, Heves

    A Hotel Ózon & Luxury Villas*superior (Mátraháza) munkatársaiként a legmagasabb vendégelégedettséget tartjuk szem előtt. A munka kihívásokkal teli, de mi a Hote

    Hirdetés jelentése
  • Esztergályos, Marós

    LÉDEM2000 Kft. Gyöngyös, Heves

    Jármű pneumatikus fékberendezés felújító üzemünk felmerülő igényeinek kiszolgálására hagyományos forgácsoló gépek, (eszterga, síkköszörű, marógép, henger hónoló

    Hirdetés jelentése
  • Anyagmozgató

    Trenkwalder Gyöngyöshalász, Heves

    Kézi anyagmozgatásKamionok rakodása Elvárások / RequirementsLegalább 8 általános iskolai végzetségJó teherbírás, állóképesség (10-16 kg emelése) Előnyt jelent,

    Hirdetés jelentése
  • Tervezőmérnök - autóipari teszt berendezések

    Hatvan, Heves

    Különböző autóipari termékek teszteléséhez használt egyedi megoldások és eszközök fejlesztése A tesztelt alkatrészek pozicionálását biztosító mechanikai rögzítő

    Hirdetés jelentése
  • CNC esztergályos

    TomSteel Eger, Heves

    Egyedi és kis szériás alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján Alapanyag(ok) előkészítése Felszerszámozás Programírás, technológia beállítása Mérések, ellenőrz

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő

    AGRIA-FOREST KFT. Eger, Heves

    Cégünk immár 26 éve biztosít az ácsok és asztalosok részére folyamatos alapanyag ellátást Egerben. 6000 négyzetméteres telephelyünkön megtalálható az orosz, ukr

    Hirdetés jelentése
  • Animátor

    Hotel Ózon & Luxury Villas*superior (Mátraháza), Budapesttől csupán 80 km-re a Kékes lábánál Mátraházán, 710 méterre a tengerszint felett helyezkedik el. A 121

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető (SINSAY - Gyöngyös - új üzlet)

    LPP HUNGARY KFT. - SINSAY Gyöngyös, Heves

    Formáld velünk a divat világát az LPP-nél! Csatlakozz a közép. És kelet-európai divatvilág egyik legnagyobb képviselőjéhez, ahol az ambíció és a kreativitás tal

    Hirdetés jelentése
  • Területi vezető - Észak-Kelet Magyarország

    EINAR GROUP Kft. Gyöngyös, Heves

    Szeretnél részese lenni a hazai optikai piac legújabb sikersztorijának? Hiszel abban, hogy nincs annál jobb, minthogy a munkában töltött idő tele legyen sikerél
    3 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Animátor

    Gyöngyös, Heves

    Heti animációs program összeállítása Éves programtervezet készítése a kiemelt időszakokra, fél évre előre Programelemek megszervezése, marketing anyagok előkész

    Hirdetés jelentése
  • Quality Engineer

    Emerson Automation FCP Kft. Eger, Heves

    Support daily production if quality intervention needed Leads the problem-solving team and ensure there are no obstacles Act as quality representative in projec

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: heves megye

1 2 3 4 5 Következő »