Álláslehetőségek itt: Heves megye

Elhelyezkedés
Foglalkozás
  • Mérnök  31
  • Folyamatmérnök  22
  • Gyakornok  18
  • Eladó  15
  • Karbantartó  12
  • Technikus  12
  • Karbantartó technikus  11
  • SAP munkatárs  10
  • Minőségbiztosítási mérnök  9
  • Lakatos  8
  • Diplomás
  • Gyakorlat  20
Munkaidő
  • Részidős  2
  • Teljes idős  113
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  10
  • Múlt héten  80
  • Termeléstámogató mérnök

    Randstad Hungary Gyöngyöshalász, Heves

    Részt veszel a termelési folyamatokkal kapcsolatos képzési és technológiai fejlesztések támogatásában, a minőség és hatékonyság növelése érdekében. Adatgyűjtése

    Hirdetés jelentése
  • Könnyűipari mérnök gyakornok - diákmunka

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet Eger, Heves

    Gépészmérnök, műszaki menedzser, üzemmérnök, vagy ipari mérnök szakirányon tanulsz? Esetleg csak vonz a műszaki vonal? Csatlakozz partnerünkhöz, aki kirívóan sz

    Hirdetés jelentése
  • Energiaellenőrzési villanyszerelő

    új MVM Émász Áramhálózati Kft. Gyöngyös, Heves

    A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása fol

    Hirdetés jelentése
  • Automatizálási technikus

    Hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök üzemeltetése Vezérlőkkel, meghajtókkal és vezérlési technikákkal kapcsolatos termelés áramlásának bizto

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    Xella Magyarország Kft. Heves, Heves

    Az YTONG és Silka termékek gyártójaként ismert Xella Magyarország Kft. Magyarországon két gyárával, több mint száz munkavállalóval a Xella közép-európai régiójá
    11 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Területi vezető

    új Eger, Heves

    Értékesítési tervek megvalósítása Északkelet-Magyarország részén található területhez tartozó kirendeltségeken Miskolc, Eger, Sárospatak, Szerencs, Salgótarján,

    Hirdetés jelentése
  • Villamos karbantartó technikus

    Hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök üzemeltetése naprakész tudás elsajátítása a vezérlésekről, hajtásokról, felszerelésről, és vezérélési t

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartási vezető

    Randstad Hungary Eger, Heves

    Karbantartási vezetőként elsődleges feladatod a gyártási területen felmerülő mechanikai és elektromos karbantartási munkák, illetve a karbantartási csapat felad

    Hirdetés jelentése
  • Környezet-, egészség-, és munkavédelemi specialista

    B.Braun SSC Hungary Kft. Gyöngyös, Heves

    Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Br

    Hirdetés jelentése
  • Mechanikai karbantartó mérnök

    Karbantartó mérnökként elsősorban a gyártási folyamat adott részterületén leszel majd felelős a gépek megbízhatóságának és rendelkezésre állásának biztosításáér

    Hirdetés jelentése
  • Villamos biztonsági szakember

    Procter&Gamble/Hyginett Kft. Gyöngyös, Heves

    A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk. G
    17 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Gyártómérnök

    Eger, Heves

    Művelettervek és anyaglisták készítése és módosítása design dokumentáció alapján Munkautasítások, folyamatábrák, gyártási dokumentációk készítése, naprakészen t

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    JobScanner Hatvan, Heves

    Partnerünk egy elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet biztosít és

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartási villamosmérnök

    Villamosmérnökként, a specifikációk, tervek és rajzok készítése mellett igazi hatást gyakorolhatsz a karbantartási költségek csökkentésére és a gépek hatékonysá

    Hirdetés jelentése
  • Kalibrációs Specialista

    Kalibrációs munkatársként elsősorban a kézi mérőeszközök és a hosszúság alapú automata mérőrendszerekkel való mérések megbízhatóságának biztosítása, a mérőeszkö

    Hirdetés jelentése
  • HR asszisztens

    Humán Centrum cégcsoport országos szinten HR szolgáltatásokkal segíti partnerei létszámgazdálkodását, mely magában foglalja a toborzás, kiválasztás, munkaügyi é

    Hirdetés jelentése
  • Élelmezésvezető - Gyöngyös

    Eatrend Korlátolt Felelősségű Gyöngyös, Heves

    Vállalatunk több mint 10 éve az egyik vezető közétkeztetési társaság az országban, s hisszük, hogy további sikereinket akkor tudjuk elérni, ha csapatunkat folya
    9 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Ruházati eladó

    új Hatvan, Heves  +2 elhelyezkedések

    A vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben. És tisztántartása

    Hirdetés jelentése
  • Betanított operátor

    Partnerünk egy hatvani elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet, a b

    Takko Fashion Kft. Hatvan, Heves

    A Takko Fashion 17 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

    JobScanner Maklár, Heves

    Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari alkatrészgyártásban. Maklári telephelyükön elsősorban az elektromos kormányművek és a hozzá tartozó alka

    Hirdetés jelentése
  • Technológus mérnök

    Feladataid az alábbiak lesznek: Részt veszel majd az új design kialakításban, új receptúrák bevezetésében, a folyamatok fejlesztésben, és a gyártás mérnöki olda

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő állás - workline. Hu

    Human Centnrum Kft. Hatvan, Heves

    Gyártóberendezések kezelése Gyártás folyamatosságának biztosítása a munkaállomásokon Kész alkatrészek, részegységek elvitele, csomagolása Egyszerű mű Partnerünk
    6 nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Kenőanyag szervíz munkatárs APC

    Apc, Heves

    Főbb feladatok, munkák: Kenőanyag készletek figyelése, kezelése Gyártó berendezések kenőanyagainak: utántöltése. Mérései mosófolyadék, emulzió. Cseréi. Berendez

    Hirdetés jelentése
  • CNC gépkezelő/programozó

    AGA-VAS Kft. Gyöngyös, Heves

    Magyarországi tulajdonú, vasúti biztosító berendezéseket illetve kötött pályás közlekedéshez kapcsolódó berendezések, gépalkatrészek gyártásával foglalkozó több

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: heves megye

1 2 3 4 5 Következő »