Álláslehetőségek itt: Hódmezővásárhely, Csongrád

1-9 a(z) 9 állásból

Rendezés
Város
  • Hódmezővásárhely  9
Megye
  • Csongrád  9
Foglalkozás
  • Katona  3
  • Beszerző  2
  • Értékesítési menedzser  1
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Banki tanácsadó kkv

    Hódmezővásárhely, Csongrád

    A Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása; ügyfélkapcsolatok kialakítása; akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül; befektetési, fedezetlen hi

    Hirdetés jelentése
  • Munkatárs

    Ady Endre Utca 45., Hódmezővásárhely, Csongrád

    Munkatárs Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár. Hódmezővásárhely a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapján pályáz
    30+ nap ideje a kozszolga közül

    Hirdetés jelentése
  • Beszerző

    Tornádó International Kft. Hódmezővásárhely, Csongrád

    Tornádó International Kft. Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége munkatársat ker
    30+ nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Főelőadó

    Főelőadó Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár. Hódmezővásárhely a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapján pályáza

    Hirdetés jelentése
  • Bolti őrzési feladatok ellátása Hódmezővásárhely

    Hódmezővásárhelyi áruházi őrzési munkára keresünk vagyonőröket, kulturált körülmények között végezhető munkára. Érvényes vagyonőri igazolvány és a kiegészítő vi
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Beszerző

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési menedzser- Hódmezővásárhely

    PROHUMAN Hódmezővásárhely, Csongrád

    PROHUMAN Mezőgazdasági gépek gyártásával foglalkozó partnercégünk keres Értékesítési menedzser. Hódmezővásárhely munkatársat. Feladatok: Mezőgazdasági talajmunk

    Hirdetés jelentése
  • Főmunkatárs

    Főmunkatárs Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár. Hódmezővásárhely a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapján pály

    Hirdetés jelentése
  • Egyszerű ipari munkatárs

    Az állás: Egyszerű ipari foglalkozású Szükséges gyakorlat: nincs Munkakör kiegészítése: betanított festő. Porfestés, homokszórás Felajánlott havi bruttó kereset
    24 nap ideje a Allandoallasok közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: hódmezővásárhely