Álláslehetőségek itt: Fót, Pest

Rendezés
Város
  • Fót  13
Megye
  • Pest  13
Foglalkozás
  • Szerelő  2
  • Asszisztens  1
  • Autószerelő  1
  • Belsőépítész  1
  • Betanított munkás  1
  • Gépkocsivezető  1
  • Hegesztő  1
  • Műszaki szerelő  1
  • SAP munkatárs  1
  • Technikus  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  5
  • Munkafelvevő

    Fót, Pest

    Szerviz bejelentések fogadása Ügyféligények adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben Vevők számára megnyugtató szakmai segítségnyújtás Műhelymunkák megs

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztő

    Fót, Pest

    Szerkezet lakatos, hegesztő Munkavégzés helye: Fót Feladatkör: Cégünk darukat, emelőberendezéseket gyárt, ezen berendezések gyártásához keresünk azonnali munkak

    Hirdetés jelentése
  • Data and process analyst

    Fót, Pest

    Ensures master data integrity in key systems as well as maintaining the processes to support the data quality. Identifies areas for data quality improvements an

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi asszisztens

    Fót, Pest

    Árajánlatok készítése Döntések előkészítése és támogatása Mérnök-értékesítők munkájának adminisztratív támogatása Dokumentumok és adatok rögzítése a vállalatirá

    Hirdetés jelentése
  • Területi képviselő

    Fót, Pest

    Új, potenciális üzleti partnerek felkutatása, új gépek értékesítése céljából Szoros és állandó kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, azok rendszeres látogatása S

    Hirdetés jelentése
  • Anyag- és alkatrész szakértő

    Fót, Pest

    Az autóbuszon cserére, javításra szükséges alkatrészek beazonosítása, SAP rendszerben igényfeladás, A raktárkészletek figyelemmel kísérése, A raktárban találhat

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő Fót

    Fót, Pest

    Gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése hibák feltárása és javítása, gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek

    Hirdetés jelentése
  • Géplakatos

    Fót, Pest

    Gépek javításához szükséges anyagok felmérése Gépek javításának végellenőrzése Általános lakatos munkák végzése Minősítést nem igénylő hegesztések végzése Köszö

    Hirdetés jelentése
  • Autóvillamossági szerelő

    Fót, Pest  +2 elhelyezkedések

    Autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása és karbantartása, a szerviz útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek ré

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros / Gépkocsivezető

    Fót, Pest

    Munkavégzés egyműszakos munkarendben, hétfőtől péntekig; a társaság alkatrész. És készáru raktárának kezelése; komissiózás, árurendezés, csomagolás; alkalmankén

    Hirdetés jelentése
  • Betanított gyári munkás

    Fót, Pest

    Főbb feladatok: Gyorsan betanulható álló munkára keresünk motivált jeletkezőket! Műanyag locsolótömlők gyártása, tekercselése és csomagolása a fő feladat. Munka

    Hirdetés jelentése
  • Járműklíma-szerelő Fót

    Fót, Pest

    Autóbuszok klíma berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása és karbantartása, a szerviz útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek része

    Hirdetés jelentése
  • Építész - Belsőépítész

    Fót, Pest

    Belsőépítészeti tervezési folyamatban való közreműködés, ehhez kapcsolódó koncepció és kiviteli tervek elkészítése, Ügyféllel és szakágakkal történő kapcsolatta

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: fót