Álláslehetőségek itt: Cegléd, Pest

Rendezés
Város
  • Cegléd  17
Megye
  • Pest  17
Foglalkozás
  • Autóbuszvezető  1
  • Biztosítási tanácsadó  1
  • Cnc gépkezelő  1
  • Gyártosori összeszerelő  1
  • Mezőgazdasági segédmunkás  1
  • Műszakvezető  1
  • Műszerész  1
  • Nehézgépkezelő  1
  • Sofőr  1
  • Titkárnő  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  5
  • Cnc gépkezelő

    Cegléd, Pest

    Főbb feladatok: CNC esztergagép kezelése, gépbeállítása, szerszámok cseréje-felügyelete Gyártott alkatrészeken előírt minőségellenőrzések elvégzése Kisebb karba

    Hirdetés jelentése
  • Gyártáskoordinátor

    Havi és heti termelési tervek elkészítése, a vevői igényeknek megfelelően termékcsoportok gyártástervezői felügyelete gyártási rendelések kezelése, karbantartás

    Hirdetés jelentése
  • Kézi tekercselő

    Álló.és forgórészek kézi tekercselése, levarrása.

    Hirdetés jelentése
  • Sofőr - Raktári kisegítő

    Kisteherautóval történő kiszállítás/behozatal. Rakodás. Üzletben áru összekészítés/kiadás. Gépjármű műszaki állapotának nyomon követése. Beérkező áruk átvétele.

    Hirdetés jelentése
  • Egyszerű mezőgazdasági munkatárs

    Munkakör: Egyszerű mezőgazdasági foglalkozású Szükséges gyakorlat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 225 560. 0 Állománycsoport: segédmunkás Foglalkoz
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Titkár(nő)

    A pozíció: Titkár(nő) Szükséges gyakorlat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 150 000. 220 000 Állománycsoport: ügyviteli alkalmazott Foglalkoztatási j
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

  • Autóbuszvezető - akár részmunkaidős vagy alkalmi is! 9-es ré

    Cegléd, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Feladatkörbe tartozik dolgozók beszállítása adott menetrend alapján, különjáratok, egyéb gépkocsivezetői feladatok ellátása a cég által biztosított autóbusszal,

    Hirdetés jelentése
  • Összeszerelő / gyártó technikus

    Elektronikai és mechanikai készülékek kisszériás összeszerelése, esetenként ragasztása és forrasztása

    Hirdetés jelentése
  • Banki tanácsadó kkv

    Hogyan fog telni egy napod? KKV tanácsadóként feladatod lesz a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása ügyfélkapcsolatok kialakítása akvizíció, proaktív é

    Hirdetés jelentése
  • Ügynökségvezető Cegléd

    Saját önálló ügynökség felállítása, folyamatos tanácsadói toborzás, kiválasztás, betanítás és mentorálás, az értékesítési tevékenység koordinálása, az üzleti te

    Hirdetés jelentése
  • Hitelezési és biztosítási tanácsadó - Cegléd

    Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, értékesítése A szolgáltatásokra vonatkozó szerződés

    Hirdetés jelentése
  • Műszakvezető

    12 órás, kis csoportos műszakok vezetése Félautomata pelletáló gépsor kezelése Termelési folyamatok teljes körű felügyelete Készáru raktár vezetése Munkatársak

  • Factory Integration Engineer for Process Control System PCS

    As a Factory Integration Engineer for Process Control System PCS you are expected to test processes in a variety of ways thus returning data for monitoring and

    Hirdetés jelentése
  • Telesales értékesítő Cegléd

    Az ügyfelek proaktív, telefonon történő megkeresése és a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyre szabott ajánlása Az ügyfelek igényeinek felmérése és

    Hirdetés jelentése
  • Elektronikai műszerész

    Elektronikai és mechanikai termékek szerelése, tesztelése és kalibrálása Hibák keresése és javítása Összeszerelőkkel vagy tesztelőkkel való egyeztetés a hibás t

    Hirdetés jelentése
  • Nehézgépkezelő

    14 tonnás forgó-kotró géppel rönk rakodása és egyéb anyagmozgatási feladatok ellátása, faipari üzemünkben Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető helyettes- Cegléd

    Üzlet napi szintű feladatainak elvégzése vásárlók fogadása és kiszolgálása árajánlat készítés pénztárgépkezelés, számlaírás

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: cegléd