Álláslehetőségek itt: Budapest megye

  • semilab  13
  • tredis consulting  10
  • accenture  9
  • veolia  9
  • mondelēz international  7
  • qualysoft  2
  • 99999 informatika  1
Szerződés típusa
  • Állandó  3
  • Diplomás
  • Gyakorlat  195
  • Ideiglenes  6
  • Szabadúszó
  • Szerződés  2
Munkaidő
  • Részidős  65
  • Teljes idős  1,925
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  239
  • Múlt héten  2,269
  • Betanított eladó (Budapest, XI. Fehérvári úti pékség)

    új PÉKINAS KFT. Budapest, Budapest

    Főbb feladatok, munkák: Napi rutinfeladatok elvégzése: nyitás, zárás, termékek folyamatos kihelyezése, helyben sütés, értékesítés. Elvárások: Megbízhatóság, Kor

  • Szolgáltatásmenedzser (Bérszámfejtés és közszféra tapasztala

    Randstad Hungary Budapest, Budapest

    Ügyféligények felmérése, támogatása Implementációs projektekben való részvétel Szakmai és szoftverkezelési szaktanácsadás Társosztályokkal való rendszeres szakm

    Hirdetés jelentése
  • Kertész

    Információs Hivatal Budapest, Budapest

    Hosszútávú, stabil munkahelyet kínálunk, ahol sem hétvégi munkavégzéssel, sem túlórával nem kell számolnod. A havi bruttó 560.000-580.000. Ft munkabér mellett t

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető- pultos

    CAFE LUCIDA KFT. Budapest, Budapest

    Vendégek kiszolgálása – az udvariasság, kedvesség, segítőkészség és mosoly elengedhetetlen italok és ételek elkészítése pozitív hozzáállás jó problémamegoldó ké

    Hirdetés jelentése
  • Mammut Ruházati Eladó Calzedonia, Tezenis, Intimissimi

    Calzedonia Hungary Kft. Budapest, Budapest

    Üzletünkbe keresünk Eladókat Teljes Munkaidőben, napi célok és retail feladatok követése és teljesítésevevők teljes körű kiszolgálása, próbafülkéztetésaz üzletk
    3 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Identity and Access Management Specialist

    We are seeking an experienced Identity and Access Management (IAM) Specialist to join our parnter's team. In this hands-on role, you will be responsible for the

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati és tanácsadási koordinátor

    Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Budapest, Budapest

    Ügyfélszolgálati és tanácsadói tevékenység végzéséhez kapcsolódó ismeretanyag fejlesztés (tananyagfejlesztés) és visszamérési követelményrendszer kidolgozásának

    Hirdetés jelentése
  • Formatervező

    Keskeny Nyomda Budapest, Budapest

    A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt. Luxus csomagolásokat, nyomdai termékeket ké

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó

    új Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Budapest, Budapest

    A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187) műszaki munkatársat (karbantartó) keres, teljes munkaidőben, határozatlan

    Hirdetés jelentése
  • Senior DevOps Engineer

    Deployment service Compile Our Client's framework elements to IaaS code that can deploy, scale and monitor the services that are necessary to process millions o

    Hirdetés jelentése
  • Pultos

    Zuki Budapest, Budapest

    A Zuki az olasz pékség és a kávézó laza, mégis elegáns légkörben. Egy hely kávéra, pizzára vagy desszertre. Az olasz életérzés egy pékség és kávéház melegségébe
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki előkészítő

    Triple Capital Kft. Budapest, Budapest

    Építőipari generálkivitelező cégünk 50 fő saját fizikai dolgozói létszámmal rendelkezik. Profilunk, emelt színvonalú házak és társasházak, közintézmények építés

    Hirdetés jelentése
  • After sales support

    Kapcsolattartás a megrendelőkkel hibajelentések rögzítése ajánlatok kidolgozása megrendelések rögzítése, nyomonkövetése, adminisztrációja javítási és karbantart

    Hirdetés jelentése
  • Gázszerelő/Épületgépész technikus

    FIX Gázszerviz Budapest, Budapest

    Cégünk 10 éve több márka országos gázkészülék szerviz központja. Gázkészülékek, klímák és hőszivattyúk szerelése, karbantartása és javítása Gázszerelési munkák

    Hirdetés jelentése
  • Lead Privilege Access Management Engineer

    What You Will Do: As a Lead Privileged Access Management Engineer, you’ll drive the design and integration of applications with the Privileged Access and Secret

    Hirdetés jelentése
  • Key-account manager

    Hungast Vital Kft. Budapest, Budapest

    Otthonosan mozogsz a Key Account menedzsmentben? Szenvedélyed az üzleti lehetőségek feltárása és fejlesztése? Akkor lehet téged keres cégcsoportunk KEY ACCOUNT

    Hirdetés jelentése
  • Szakács/ konyhai kisegítő

    REFAEL TARAGAN HUNGARY Kft. Budapest, Budapest

    Nemzetközi Catering cég, a Cinema City mozik VIP konyháját működteti szerte a világon. Budapesten az Arena Plázában és a Mammut bevásárlóközpontban van jelen. 5

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító technikus

    JobScanner Budapest, Budapest

    Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt munkatársakat gépbeállító munkakörbe. A munkahely Budapest XVIII. Kerület határában, Gyálon találha

    Hirdetés jelentése
  • Üzemeltetési Koordinátor (XIII. Kerület)

    B+N Referencia Zrt. Budapest, Budapest

    A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. Több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevé

    Hirdetés jelentése
  • Villamos szakmai oktató

    BMSZC Verebély László Technikum Budapest, Budapest

    A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024.08.21. Villamos elméleti és/vagy gyakorlati tantárgyak oktatása az automatikai technikus, erősáramú elektrotechniku

    Hirdetés jelentése
  • Cash Application Accountant with French

    Support the transition of Order to Cash processes from European entities to Hungary and actively shape a new SSC in Budapest Overall responsible for the dedicat

    Hirdetés jelentése
  • Üzemeltetési projektmenedzser

    Budapesti Operettszínház Budapest, Budapest

    A Budapesti Operettszínház 1894-es átadása óta folyamatosan korszerű technikai megoldásokkal segíti az előadások színvonalának magas szintre emelését. Akkor Mag

    Hirdetés jelentése
  • Festő és mázoló

    Salgó és Fia Kft. Budapest, Budapest

    Családi építőipari cégünk, több mint 30 éve foglalkozik lakások, családiházak felújításával. A kollégáknak folyamatos munkát tudunk biztosítani egész évben. Csa
    6 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Egészségügyi szakmai támogató

    Országos Kórházi Főigazgatóság Budapest, Budapest

    Kollegiális szakmai vezetői hálózat, kollegiális praxisközösségek és azon belül létrehozott együttműködések koordinációs feladatainak ellátása; Részvétel az ala

    Hirdetés jelentése
  • Szabadalmi ügyvivő - Villamosmérnök

    Szabadalmi bejelentések ügyintézése Kapcsolattartás a feltalálókkal Mentorral egyeztetve szabadalmi ismeretek elsajátítása Angol nyelvű ügyfélkommunikáció Partn

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: budapest megye

1 2 3 4 5 Következő »