Álláslehetőségek itt: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Szakács  14
  • Karbantartó  13
  • SAP munkatárs  11
  • Targoncavezető  11
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  11
  • Telefonos ügyfélszolgálat vezető  9
  • Autószerelő  8
Távolság
Cég
  • eastmen  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  7
  • Szabadúszó
  • Szerződés  1
Munkaidő
  • Részidős  1
  • Teljes idős  46
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  17
  • Múlt héten  122
  • Maintenance machining expert

    Randstad Hungary Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Knowledge of mechanical engineering and operation Knowledge of TPM Knowledge of the CMMS system Ability to lead employees Ability to plan the work of the Mainte

    Hirdetés jelentése
  • Termelési minőségügyi műszakvezető - Ózd

    FLAP Competence Center Kft. Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A Budapesten működő Flap Competence Center nemzetközi színvonalú modern bútorszerelvények fejlesztésével, kivitelezésével és gyártásával foglalkozik. A Flap Com

    Hirdetés jelentése
  • Porfestő

    Green Plan Energy Kft. Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A Green Plan cégcsoport 20 éve a kazincbarcikai térség meghatározó munkáltatója. Társaságunk Magyarország teljes területét lefedve végez építőipari generálkivit

    Hirdetés jelentése
  • Szakács

    Mamas-Food Kft. Sajószentpéter, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Cégünk fő profilja a közétkeztetés aminek a keretében bölcsődék, óvodák, iskolák, szociális intézmények napi meghatározott számú étkezését látjuk el. Szakács fe

    Hirdetés jelentése
  • Áruszállító sofőr

    IRODA 2OOO Kft. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Az Iroda 2000 Kft 1995-ben alakult magyar tulajdonban lévő Miskolci Cég. Országos közbeszerzési és uniós pályázatok bútorozási és eszközbeszerzési projektek kiv
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Kulturális szervező

    Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Felnőtt és ifjúsági hangversenyek szervezése és lebonyolítása Koncertek, egyéb programok műsorterv szerinti előkészítése, zökkenőmentes lebonyolítása, felügyele

    Hirdetés jelentése
  • Autóvillamossági szerelő

    GI Group Hungary Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Igazi szervizesnek vallod magad, akinek a boldogsága a szerelésben rejlik? Szeretsz a mélyére menni a problémának és addig dolgozni rajta, amíg meg nem javítod?

    Hirdetés jelentése
  • Targoncavezető

    Randstad Hungary Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Kézi és gépi anyagmozgatás Termék tároláshoz szükséges segédanyagok mozgatása, tároló konténerek összeszerelése Termék tároló konténerek ellenőrzése és a belső

    Hirdetés jelentése
  • Magasépítő Műszaki Előkészítő

    FK-RASZTER Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    30 éve működő magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó és generálkivitelező vállalat, pályázatok műszaki összeállítása az elnyert munkák műszaki tartalmának fel

    Hirdetés jelentése
  • Fémipari gépkezelő

    Különböző gépcsoportokon való munkavégzés, gépkezelés és gépbeállítások elvégzése, együttműködés más operátorokkal. Német tulajdonú miskolci drótgyárba keresünk

    Hirdetés jelentése
  • Szakáruház értékesítő-eladó Miskolc

    új ARANYABLAK Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Cégünk 28 éve meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók gyártása és értékesítése tekintetében. Országos hálózattal, 34 üzlettel állunk vásárlóink rendelkezésér
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Vevőszolgálati munkatárs

    Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Megrendelés-bevitel, árajánlat-kezelés, számlázás és befizetés ellenőrzése Készpénzes befizetések kezelése Értékesítő munkatársaink támogatása Telefonos támogat

    Német tulajdonú miskolci drótgyárba keresünk fémipari gépkezelő kollégát hosszú távra, akár azonnali kezdéssel! A cég a világ vezető beszállítói közé tartozik a

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő

    Személy-és tehergépjárművek, munkagépek karbantartása Munkalapok naprakész, pontos, precíz vezetése Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése Hibák azonosí

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó mérnök

    Ravago Building Solutions Hungary Kft. Alsózsolca, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Családi tulajdonú nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata a Ravago Building Solutions Hungary Kft. Alsózsolcai gyárába keres új munkatársat. A karbanta

    Hirdetés jelentése
  • Kiemelt gépkezelő

    Feladatok: Filmgyártó gépegység üzemeltetése / kezelése Előírt utasítások alapján az üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése Termelési dokumentációk előír

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

    új Joyson Safety Systems Hungary Kft. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A szállítmányok rakodása, esetenkénti átvétele. Az áruk raktározása a minőségi és mennyiségi szemrevételezést követően. A gyártáshoz az alapanyagok határidőre é

  • VEM Szimulációs Mérnök Gyakornok Szériatámogatás területre e

    Végeselemes analíziseket végző mérnökök támogatása az alábbi témákban: 3D modellek előkészítése végeselemes analízisre Végeselemes szimulációk futtatása Szimulá

    Hirdetés jelentése
  • Minőségügyi mérnök

    Az alábbi feladatokban lenne része az új kollégának: ISO 9001 és ISO 14001, ASME VIII minőségbiztosítási rendszerekben kidolgozott eljárások szerinti gyártásköv

    Hirdetés jelentése
  • Fizika-bármely szakos középiskolai tanár

    Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika, a színes város egyetlen gimnáziuma közel 600 tanulóval. Angol nyelvből a végzősök 70-80%-a rendelkezik B2, 25%-a

    Hirdetés jelentése
  • Product Expert

    új MBM Auto Kft. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Az – immár kétszeres nyertes. Év Mercedes-Benz márkakereskedése Téged is vár nagyszerű Csapatába! Légy Te is részese sikereinknek, jelentkezz hozzánk! ,ügyfelek

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető

    P. DUSSMANN Kft. Felsőzsolca, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A P.Dussmann Kft. Magyarország stratégiai FM szolgáltató vállalata. Élelmezési, vagyonvédelmi, takarítási és üzemeltetési divíziónk egész Magyarország területén

    Hirdetés jelentése
  • Pultos-kasszás

    P. DUSSMANN Kft. Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Hirdetés jelentése
  • Szenior hálózatfejlesztési szakértő

    Elosztóhálózat Nagy. És középfeszültség távlati tervezése, kiemelten fókuszálva a megújuló integrációra Térségvizsgálatok elkészítése, hálózati szimulációk futt

    Hirdetés jelentése
  • Sales and Business Development Specialist

    Autóipari beszállítócég partnerünk keresi Sales csapata legújabb tagját! Jól és magabiztosan kommunikálsz (angolul is), van némi tapasztalatod az értékesítésben

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: borsod-abaúj-zemplén megye

1 2 3 4 5 Következő »