Álláslehetőségek itt: Biatorbágy, Pest

Város
  • Biatorbágy  20
Megye
  • Pest  20
Foglalkozás
  • Raktáros  3
  • Beszerző  2
  • Eladó  2
  • Asszisztens  1
  • Autószerelő  1
  • Bárpultos  1
  • Gépkezelő  1
  • Irodavezető  1
  • Lakatos  1
  • Raktári dolgozó  1
  • Részidős
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  8
  • Kiemelt raktáros

    Biatorbágy, Pest

    Villástargoncával történő fizikai munkavégzésAz optimális árumozgás biztosítása, a raktár naprakész üzemeltetése, a beszállítás, kiszállítás és leltár pontosság

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő/szerviztechnikus

    Saját termékek felszerelése ügyfeleink autóira: felépítmények, platófedelek, oldalfellépők, gallytörők, LED lámpák, csörlők, haspáncélok stb. Autó átépítési mun

    Hirdetés jelentése
  • Raktári ügyintéző

    új Biatorbágy, Pest

    Személyes átvétel ügyfeleinek fogadása és irányítása csomagok kikérése a csomagolóból, ügyfél támogatása a csomag átvételérőlBejövő árut szállító autók sofőrjei

    Hirdetés jelentése
  • Operatív beszerző - Biatorbágy

    Feladatok: Termelési alapanyagok rendelése, rögzítése és azok nyomon követése, eszkalációk kezelése Szállítások ütemezése, szervezése, nyomon követése Optimális
    1 nap ideje a Manatwork közül

    Hirdetés jelentése
  • Operatív beszerző

    Termelési alapanyagok rendelése, rögzítése és azok nyomon követése, eszkalációk kezeléseSzállítások ütemezése, szervezése, nyomon követéseOptimális készletszint

    Hirdetés jelentése
  • Pultos, pizza-pasta szakács - Biatorbágy Premier

    Cafe Gloriosum Kft. Biatorbágy, Pest

    Budaörs. Biatorbágy határán fekvő bevásárló központban lévő olasz bisztro Pultost, pizza-pasta szakácsot hosszútávra felvesz. Főbb feladatok / Pultos: Vendégek
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Eladó Premier Outlet Calzedonia üzlet

    A calzedonia, intimissimi, tezenis outletkereseladót teljes munkaidőbena premier outletbebentalálható üzletünkbefeladatok: vevőkkel.

    Hirdetés jelentése
  • Fehérnemű tanácsadó Határozott időre, aug. 31 -ig

    Arra bátorítunk MINDENKIT, hogy álljon ki magáért a világ legkényelmesebb, mindennapi, innovatív fehérneműi segítségével. Biatorbágyon, Premier Outlet-ben nyíló
    12 ó ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Pénzügyi asszisztens

    A, fuvarozási üzletág. Bejövő számlák rögzítése. Fuvarszámlák kiállítása. Fuvarokmányok kezelése, nyilvántartásab, üdítőital üzletág. Üdítőital rendelések fogad

    Hirdetés jelentése
  • Komissiózó/Csomagoló/Targoncavezető

    Rendelés összekészítés, komissiózásA bejövő áru átvétele és eltárolásaÁru raklapos és kartonos mozgatása kb. 15-20 kg/kartonKezelt tételek minőségi és mennyiség

    Hirdetés jelentése
  • Raktári dolgozó - áruátvevő - 4 vagy 8 órás műszak

    Beérkező frissáru minőségi és mennyiségi átvétele száraz. És hűtött áru területen 16:00-20:00 közöttrekeszek és kartonok raklapra történő összepakolása bolti em

  • Pályamunkás / kitérő lakatos (Biatorbágy, Hegyeshalom, Komár

    Magyar Államvasutak Zrt. Biatorbágy, Pest

    MÁV-csoport MÁV Zrt. PÁLYAMUNKÁS / KITÉRŐ LAKATOS munkatársat keresünk Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóké

    Hirdetés jelentése
  • Irodavezető

    Biatorbágy. Rozália parki irodába keresünk irodavezetőt 6 órás munkaidőben. Cégünknél kellemes munkahelyi légkör, hosszútávú munkalehetőség és támogató háttér v

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő technikus

    Új termelősorok és gépek telepítéséhez kapcsolódó villamos bekötések elvégzése a magyar szabványoknak megfelelőenTermelősorokon és gépeken lévő villamoshálózat

    Hirdetés jelentése
  • Tudományos munkatárs

    Állatorvos kollégáknak szakmai tanácsadás a termékekkel kapcsolatbanÚj termékek bevezetésének elősegítéseSzakirodalmi anyagok gyűjtéseSzakmai rendezvényeken a c

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros munkatárs

    Áruátvétel-árukiadásbevételezés-számlázáscsomagolás

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

    Pozíció leírás: Folyamatosan ellátja a Lindab Kft. Raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetési körülményekről. Feladatok:

    Hirdetés jelentése
  • Eladó munkatárs Premier Outlet

    A vevők udvarias kiszolgálása, informálása, reklamációk kezelése, Üzletbe érkező áruk tételes átvétele, eladótérbe, raktárba történő elhelyezése, Az árukészlet

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    A gyártó berendezések kezelése, beállítása termékminőségi ellenőrzések elvégzése termelési űrlapok töltése, adminisztráció Munkavégzés helye: Biatorbágy,

    Hirdetés jelentése
  • Shop assistant Biatorbágy

    VÁRUNK TÉGED, HA AZ ALÁBBI FELADATOKAT SZÍVESEN VÉGEZNÉD: Vevők udvarias kiszolgálásaNapi nyitási és zárási folyamatok elvégzésePénztár és számítógép kezeléseAz

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: biatorbágy