Álláslehetőségek itt: Beremend, Baranya

1-6 a(z) 6 állásból

Rendezés
Város
  • Beremend  6
Megye
  • Baranya  6
Foglalkozás
  • Gyártosori összeszerelő  1
  • Mérnök  1
  • Termeléstámogató mérnök  1
  • Villanyszerelő  1
  • Részidős
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  1
  • Laboratory Supervisor

    új Beremend, Baranya

    The role of Laboratory Supervisor is about to manage and organize the activities of the lab, to answer internal and external demands and to assume the responsib

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatirányítási mérnök

    Pannon-Work Zrt. Beremend, Baranya

    Feladatok: Irányítja és koordinálja a termelésben dolgozókat a folyamatok irányításával összhangban a minőségi, mennyiségi és költségkövetelményekkel Irányítási
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Kisbuszvezető

    Beremend, Baranya

    Munkavállalók személyszállítása és egyéb sofőri feladatok ellátása, a kezelésére bízott jármű műszaki állapotának megőrzése, a jármű folyamatos szervízelésének

    Hirdetés jelentése
  • Termeléstámogató projektmérnök / mérnök

    Termeléstámogató projektmérnök/mérnök Lámpatechnológiai területen működő, stabil hátterű partnercégünk üveggyárába Termeléstámogató projektmérnök/mérnök munkatá

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő – Beremend

    A gyár területén lévő elektromos berendezések karbantartása, villamos üzemeltetése és javítása. Besegít a gépészeti karbantartásokba. Részt vesz az üzem terület

    Hirdetés jelentése
  • Gyártósori operátor

    Egy kisebb gyártósor működtetése, amely az alábbi feladatokat jelenti: A gyártósor előírásoknak megfelelő működtetése. Gondoskodik a gyártósor nyersanyaggal és

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: beremend