Álláslehetőségek itt: Bátonyterenye, Nógrád

1-5 a(z) 5 állásból

Rendezés
Város
  • Bátonyterenye  5
Megye
  • Nógrád  5
Foglalkozás
  • Minőségbiztosító  1
  • Minőségellenőr  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Quality Assurance Coordinator

    Bátonyterenye, Nógrád

    Maintenance and optimization of internal quality assurance processes Organization and coordination of the quality assurance team, and QA activities and tasks Cr

  • Papír- és cellulóztermék-gyártó gép kezelője és gyártósor me

    Munkakör: Papír. És cellulóztermék-gyártó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 220 000. 350 000 Ál
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Készlet- és anyagnyilvántartó

    Az állás: Készlet. És anyagnyilvántartó Szükséges gyakorlat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 220 000. 250 000 Állománycsoport: szakmunkás Foglalkozt
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Minőségellenőr

    Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő fémmegmunkáló vállalatunk, Minőségellenőrt keres. A gyártás során készülő termékek ellenőrzése vég, és gyártásközi. Az el

    Hirdetés jelentése
  • Munkaügyi munkatárs

    A munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés Bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok önálló ellátása Bérszámfejtéshez k

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: bátonyterenye