868 Ügyfélszolgálat / telemarketing állásajánlatok

1-25 a(z) 868 állásból

Rendezés
Cég
  • ceva sante animale  17
  • raiffeisen bank  7
  • erste bank hungary  1
  • filter:max kft.  1
  • mondelēz international  1
  • semilab  1
  • veolia  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
Munkaidő
  • Részidős  5
  • Teljes idős  125
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  3
  • Múlt héten  254
  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ablakunk Kft. Budapest, Budapest

    Az Ablakunk Kft. Magyarország nyílászáró kereskedelmi piacának több mint 20 éve meghatározó szereplője, beérkező árajánlatok és megrendelések feldolgozása, admi

    Hirdetés jelentése
  • Kiemelt ügyfélszolgálati munkatárs

    MAXABO Kft. Budapest, Budapest

    Az ügyfelek, ajánlatkérések, vásárlások nyomon követése cégünk ügyfelekinek telefonon történő megkeresése, azok nyomon követése és kiértékelése ügyfélkezelő ren

    Hirdetés jelentése
  • Univerzális tanácsadó - Baktalórántháza

    MBH Bank Nyrt. Baktalórántháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

    Az mbh bank magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával. Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé

    Hirdetés jelentése
  • Vállalati szabályozási tanácsadó – Credit risk regulator

    OTP Bank Nyrt. Budapest, Budapest

    Az anyabanki vállalati finanszírozás kockázati szabályainak kidolgozásában és a hitelezési keretrendszer szabályozásában történő részvétel A leánybankok számára

    Hirdetés jelentése
  • Gyártómérnök

    Hire-One Kft. Pápa, Veszprém

    Legyünk együtt sikeresek! Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére: Pozíció leírása: Termelési tevékenység támogatása, folyamatok optimal
    6 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Telefonos munkatárs

    új Budapest, Budapest

    Az értékesítő kollégák támogatása Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel Időpontok egyeztetése az üzletkötők részére

    Hirdetés jelentése
  • Megfelelési tanácsadó

    SZETÁV Kft. Szeged, Csongrád

    A Társaság által végzett tevékenység jogszabályoknak, a társaság célkitűzéseinek, belső szabályzatainak, értékeinek és elveinek, továbbá a tevékenységi körére v

    Hirdetés jelentése
  • Szenior prémium kkv tanácsadó / Kőbánya-Rákoskeresztúr

    K&H Bank Zrt. Budapest, Budapest

    Hogyan fog telni egy napod? A Bank prémium kkv ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása, új ügyfelek akvirálása, keresztértékesítési lehetőségek feltárása, fin

    Hirdetés jelentése
  • Banki tanácsadó (jelzáloghitel) - Budapest, Kispest

    Hogyan fog telni egy napod? Jelzáloghitel-tanácsadóként a következő feladataid lesznek: ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása, minőségi ügyfél-i

    Hirdetés jelentése
  • Nemzetközi Ügyféltámogató Munkatárs

    GLS General Log.SystemsHungary Kft. Alsónémedi, Pest

    A meglévő és az új ügyfeleink beérkező telefonhívásainak és e-mail-jeinek fogadása, udvarias, gyors és pontos megválaszolása A megkeresések teljeskörű, határidő

    Hirdetés jelentése
  • Segédmunka - Bábolna

    Bábolna, Komárom-Esztergom

    Feladatok: Napelem rendszerekkel foglalkozó cégnél való kisegítésPakolásNapelem panelek hordásaElvárások: MegbízhatóságJó fizikum Amit kínálunk: Heti fizetésNap

    Hirdetés jelentése
  • Webshop Ügyfélszolgálati munkatárs

    ...kiadása, személyes ügyfélszolgálat az üzletben ügyfélszolgálati terület működését biztosító ügyintézési és adminisztrációs folyamatokban történő részvéte.

    Hirdetés jelentése
  • Univerzális tanácsadó - Mátészalka

    MBH Bank Nyrt. Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

    Hirdetés jelentése
  • Szenior prémium KKV tanácsadó

    K&H Bank Zrt. Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

    Hirdetés jelentése
  • Prémium Banking Tanácsadó

    Concorde Értékpapír Zrt. Budapest, Budapest

    Munkavégzés helye: Budapest, XII. Kerület, Befektetési tanácsadás Az ügyfelek befektetési, megtakarítási igényeinek követése Az ügyfelek befektetésekkel, megtak

    Hirdetés jelentése
  • Production Manager

    Wyser Search Hungary Debrecen, Hajdú-Bihar

    We are seeking an experienced Production Manager on behalf of our client, that is a multinational, market leader production company, running a 1000+FTE factory

    Hirdetés jelentése
  • 3D méréstechnikus

    Hire-One Kft. Tata, Komárom-Esztergom

    Legyünk együtt sikeresek! Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát: Pozíció leírása: Zeiss Accura 3D koordináta mérőgép használata, mérőprogramok készítése

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati munkatárs francia nyelvtudással

    Budapest, Budapest

    Francia páciensekkel való kapcsolattartás telefonon keresztül Időpont-egyeztetés és információszolgáltatás Ügyfélkapcsolatok kezelése és támogatása Orvos és ass

    Hirdetés jelentése
  • Transzferár tanácsadó

    GORDON & WEBSTER ZRT. Budapest, Budapest

    Cégünk, a Gordon & Webster Zrt. Dinamikusan növekvő és elismert pénzügyi tanácsadó vállalat, amely most új kollégát keres Transzferár Tanácsadó pozícióba. Ha sz

    Hirdetés jelentése
  • Pultos / Gyorséttermi kiszolgáló

    STEMP-FOOD Kft. Budapest, Budapest

    Cégünk 25 éve foglalkozik Éttermek üzemeltetésével, több egységgel rendelkezünk, az ország és a város pontjain. Üzleteink megbízható lábakon áll, a hosszútávú s

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati Támogató Munkatárs

    Webflow Kft. Budapest, Budapest

    A Webflow Kft. A professzionális fogászati ügyviteltechnikai szoftverfejlesztő és praxismenedzsment tanácsadó cégünk Ügyfélszolgálati Támogató Munkatársat keres

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati ügyintéző

    MDS Kft. Nagytarcsa, Pest

    Mosolygós hang a telefon másik végén? Ügyfélszolgálatosként alakítsd a vásárlói élményt egy innovatív webshopban! Gyere és legyél dinamikusan növekvő csapatunk

    Hirdetés jelentése
  • Employee Relations Team Leader

    HSA Kft. Debrecen, Hajdú-Bihar

    Feladatok / TasksA munkavállalók és a vezetőség közötti kommunikáció javításaMunkavállalók által felvetett kérdések és aggályok, konfliktusok és panaszok kezelé

    Hirdetés jelentése
  • Kiszolgáló pultos

    Szigetszentmiklós, Pest

    Szigetszentmiklósi vendéglátó egységbe keresünk munkatársakat, melegétel kiadásra, vendégek kiszolgálására. Vendégek fogadása, rendelések összekészítése, ételek

    Hirdetés jelentése
  • Munkafelvevő - Szerviz tanácsadó

    Tóth Péter Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

    Cégünk 30+ éve áll ügyfelei szolgálatában, 2022-ben és 2023-ban is elnyertük a Honda első díját szerviz ügyfélelégedettség területen, országos szintű megmérette

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: ügyfélszolgálat telemarketing

1 2 3 4 5 Következő »